Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2018-02-04 11:14:00 3721

Az a tény, hogy az üveg nem párásodik,

 

nem jelenti azt automatikusan, hogy benne van az argon. Mintegy 40 egyéb összetevőtől függ, mindazonáltal az Internorm valóban egészen kiváló szerkezeteket gyárt, ha csak a magyar viszonyokhoz mérjük.

Előzmény:
kjapp Creative Commons License 2018-02-04 09:40:36 3720

"1., Soha, senki nem fogja megvizsgáltatni azt az üveget

2., Normális gyártástechnológiával persze akár el is képzelhető

3., Kíváncsi vagyok, hány magyar vásárlóhoz tud elkerülni ezen osztrák cég üvege/ablaka ..."

 

3., Kíváncsi vagyok, hány magyar vásárlóhoz tud elkerülni ezen osztrák cég üvege/ablaka ..."

 

Internorm: van magyar képviselet, magyar beépítő csapat(ok), nagyon sok ablaka van itt, nálam is pár már hét éve.

 

 

"1., Soha, senki nem fogja megvizsgáltatni azt az üveget"

 

Akkor vizsgálnák, ha megreklamálnám, hogy miért párásodik az az üveg nagy hidegben (nem párásodik, tökéletesen hozza amit ígért már 7 éve)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!