Keresés

Részletes keresés

jazzcool1,2 Creative Commons License 2018-02-03 11:59:56 3083

a már legalább 3 éves ipad sima air helyett vettem pár hónapja egy ipad 2017-et. és gyorsan merül. a macbook air-em is új, előbbi 10, utóbbi 12 órát bír elvileg, de nekem kb úgy tűnik, hogy a macbook kétszer olyan hosszú időt bír, mint az új ipad.

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2018-02-03 11:29:58 3082

Nem csak te, ilyen panaszok mindenfelé láthatóak/hallhatóak.

 

Nekem Air2-essel eu nem tűnt fel iOS 10/11 viszonylatban, d pontos méréseket nem is csináltam. És ahhoz képest, milyen intenzív napi hasznalatnak van kitéve, már elég öreg is az az akksi (majdnem 3 éves, ha jól tévedek).

Egyébként milyen géped van? Csak azért kérdem, mert a gyorsabb akksimerülés egy idő után elkerülhetetlen, és nálam egy iPhone 5s esetében anno hirtelen következett be (nem lett használhatatlan az akksi, csak egyszer dsak arra lettem figyelmes, hogy csak párórán át bírja azt a fajta intenzív akkumeritő használatot, amit korábban akár fél napig is bírt).

Előzmény:
jazzcool1,2 Creative Commons License 2018-02-03 08:35:40 3081

Csak en erzem ugy, hogy az ios 11-gyel gyorsabban merul az akksi? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!