|
|
|
|
 |
Aszpirin
2018-02-03 11:29:58
|
3082
|
Nem csak te, ilyen panaszok mindenfelé láthatóak/hallhatóak.
Nekem Air2-essel eu nem tűnt fel iOS 10/11 viszonylatban, d pontos méréseket nem is csináltam. És ahhoz képest, milyen intenzív napi hasznalatnak van kitéve, már elég öreg is az az akksi (majdnem 3 éves, ha jól tévedek).
Egyébként milyen géped van? Csak azért kérdem, mert a gyorsabb akksimerülés egy idő után elkerülhetetlen, és nálam egy iPhone 5s esetében anno hirtelen következett be (nem lett használhatatlan az akksi, csak egyszer dsak arra lettem figyelmes, hogy csak párórán át bírja azt a fajta intenzív akkumeritő használatot, amit korábban akár fél napig is bírt). |
|
A hozzászólás:
 |
jazzcool1,2
2018-02-03 08:35:40
|
3081
|
Csak en erzem ugy, hogy az ios 11-gyel gyorsabban merul az akksi? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|