|
|
 |
M1,5
2018-02-07 22:53:08
|
26304
|
Ahányszor megállok tankolni, mindig odajön valaki és kérdezget, hogy mi ez, meg milyen motorja van ... ez most a piros szín miatt van?
Úgy tűnik, mintha mindig a mosás után (a magasnyomásúval) menne el a szervó szabadságra. Beázhat?? |
|
 |
M1,5
2018-02-03 15:49:15
|
26301
|
Igen, azon gondolkozom, hogy baltával miszlikbe aprítom, ha nem kell senkinek :)
Ezt már nem fejlesztem, most másra költök. BMW lakatolás, toronymerevítők, gumik...
Ez a szlovákiás dolog tetszik, de szerintem addigra nálam csak az MX5 marad - nem mintha az nem tudna menni:)
Én 1cm ültetésért biztos nem vettem volna komplett futóművet. Inkább a FLEX! :D Persze csak irigykedek...biztos jó lesz!
Most tényleg egy P a kuplung? :)
Majd kérd el tőlük a rossz gömbcsuklót csere után; kíváncsi vagyok, melyik az? |
|
A hozzászólás:
 |
Szerencsétlen hülye
2018-02-02 23:28:53
|
26300
|
Pont emiatt kérdeztem. Igen. Az eladás ilyen. Ha minden tipp-topp az autón, de pl hiányzik belőle a szőnyeg, akkor már összetört egy világ és jó elviszi, de féláron, vagy inkább harmad árat adna érte :-) Nem lesz az az utas ülés sokáig üres, úgy gondolom. A 17-es felnivel meg úgy vagyok, hogy elbizonytalanítottál. De sok ilyen autót láttam, vagy élőben vagy hírdetésben, de 17-es felnivel egy sem volt. A 16-os is ritka. Talán az USA-ban van pár belőle. A TEIN meg még sajnos várat magára. A dobozból sem csomagoltam még ki. Várom azt a gömbcsukló cserét, aztán majd utána megy a helyére. 1 centit akarom ültetni az autót és kb ilyen mértékben is keményíteni a futóművön. Magyar viszonyokhoz szerintem ennyi jó. 2 centit nem mernék bevállalni. Bár a Szlovákokhoz párszor átmennék sztrapacskázni hétvégente, ott van értelme az ültetésnek, baromi jó utak vannak. Majd megemlítem itt tavasszal, ha megyek egyik hétvégén, vagy a fb csoportban, hogy csapassunk egy közös autózást plusz fórum talit. Hátha rajtam kívül lesz még vkinek kedve. Ha nem, én úgy is jól fogok szórakozni... Na és neked? Valami fejlesztés az autón a közeljövőben? Gondolkozol valamin?
|
|
Előzmény:
 |
M1,5
2018-02-02 22:19:21
|
26299
|
Lehet, hogy nekem pont ez a gömbcsukló törött el és attól áll furán az autó?? Elöl-alul volt pár furcsa kattanás...
Na, attól nem kell félnem, hogy az utaslégzsákom megöl valakit! :D
Hát igen, a cigányok szeretik, úgy tűnik. Meg a nepperek. De ha olcsón adunk valamit, mindig ezek az elsők. Felhív és azt mondja: adok hétszázat és most indulok az autóért! Erre én: Látja, mi van a hirdetésbe írva? Annyit hozzon magával.
Ezeknek mindegy. Ha 100 Ft-ot írsz, akkor 50-ért akarják.
www.wheel-size.com/size/
Én itt néztem és itt volt 17-es hozzá - bár nem tudom, mennyire autentikus forrás.
Egyébként ha maradna, 8x17-es felnivel használnám. És persze meg kell ültetni, mert így röhejes. Tényleg, mi van a Teinnel, beszerelődött már? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|