|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Skugg
2018-02-01 20:44:18
|
3709
|
Szia,
Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy tőlük rendeltem.
Most a fogyasztóvédelem következik nálunk is.
Neked tudtak valami használhatót ondani? |
|
Előzmény:
 |
Angry man 2017
2017-08-27 10:17:29
|
3679
|
Senkinek nem ajánlom a Danubius Ablak Kft-t ! (1136. Bp. Pannónia u. 42.)
A kapcsolat tartók Miló Zoltán és Milóné Kainráth Roxána.
Csak addig segítőkészek, amíg ki nem fizeted a számlát. Cserébe rosszul felmért, selejtes, igénytelen ,hiányos kivitelezésű munkát kapunk.A hibákat nem hajlandóak kijavítani.Fűt - fát ígérnek,de mikor a teljesítésre kerülne a sor különböző indokok miatt nem tudják a munkákat elvégezni. A beépítés óta több mint három hónap eltelt,de azóta sem hajlandóak a szükséges munkálatokat megcsinálni.
Bizalommal forduljatok a fogyasztóvédelemhez,nagyon segítőkészek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|