|
|
|
|
 |
japipapi
2018-02-05 23:17:03
|
14819
|
Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság
|
|
A hozzászólás:
 |
SKfürj
2018-01-31 06:26:55
|
14818
|
Szia fürjfürkész!
Köszi a tanácsot. Elgondolkodtató, a terveim szerint csak tojókkal szeretnék foglalkozni, kimondottam tojástermelés céljából. |
|
Előzmény:
 |
fürjfürkész
2018-01-30 20:30:54
|
14813
|
Üdvözöllek.
Tapasztalatszerzésre 10-15 körüli állományt javaslok, amiknek az elhelyezésére bőven jó egy 1x0.5 m-es ketrec.
Kakast csak akkor tegyél közéjük ha ahonnan hozod már összeszoktak, de ez igaz a tyúkokra is, mert nem jó idegeneket összefalkásítani.
Sok sikert. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|