Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-02-05 23:17:03 14819

Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság

 

A hozzászólás:
SKfürj Creative Commons License 2018-01-31 06:26:55 14818

Szia fürjfürkész!

 

Köszi a tanácsot. Elgondolkodtató, a terveim szerint csak tojókkal szeretnék foglalkozni, kimondottam tojástermelés céljából.

Előzmény:
fürjfürkész Creative Commons License 2018-01-30 20:30:54 14813

Üdvözöllek.

Tapasztalatszerzésre 10-15 körüli állományt javaslok, amiknek az elhelyezésére bőven jó egy 1x0.5 m-es ketrec.

Kakast csak akkor tegyél közéjük ha ahonnan hozod már összeszoktak, de ez igaz a tyúkokra is, mert nem jó idegeneket összefalkásítani.

Sok sikert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!