|
|
|
|
 |
SKfürj
2018-01-31 06:26:55
|
14818
|
Szia fürjfürkész!
Köszi a tanácsot. Elgondolkodtató, a terveim szerint csak tojókkal szeretnék foglalkozni, kimondottam tojástermelés céljából. |
|
A hozzászólás:
 |
fürjfürkész
2018-01-30 20:30:54
|
14813
|
Üdvözöllek.
Tapasztalatszerzésre 10-15 körüli állományt javaslok, amiknek az elhelyezésére bőven jó egy 1x0.5 m-es ketrec.
Kakast csak akkor tegyél közéjük ha ahonnan hozod már összeszoktak, de ez igaz a tyúkokra is, mert nem jó idegeneket összefalkásítani.
Sok sikert. |
|
Előzmény:
 |
SKfürj
2018-01-30 15:11:13
|
14810
|
Hello
Szerinted mekkora állománnyal induljak neki, hogy ha elsőre nem sikerül ne annyira fájjon. Egyébként meg észrevettem a téli alvást. Itt a szezon február végén március elején kezdődik, de milyen jó, hogy azért van aki most is ébren van de ezzel a többieket természetesen nem akartam megsérteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|