Keresés

Részletes keresés

SKfürj Creative Commons License 2018-01-31 06:26:55 14818

Szia fürjfürkész!

 

Köszi a tanácsot. Elgondolkodtató, a terveim szerint csak tojókkal szeretnék foglalkozni, kimondottam tojástermelés céljából.

A hozzászólás:
fürjfürkész Creative Commons License 2018-01-30 20:30:54 14813

Üdvözöllek.

Tapasztalatszerzésre 10-15 körüli állományt javaslok, amiknek az elhelyezésére bőven jó egy 1x0.5 m-es ketrec.

Kakast csak akkor tegyél közéjük ha ahonnan hozod már összeszoktak, de ez igaz a tyúkokra is, mert nem jó idegeneket összefalkásítani.

Sok sikert.

Előzmény:
SKfürj Creative Commons License 2018-01-30 15:11:13 14810

Hello

 

Szerinted mekkora állománnyal induljak neki, hogy ha elsőre nem sikerül ne annyira fájjon. Egyébként meg észrevettem a téli alvást. Itt a szezon február végén március elején kezdődik, de milyen jó, hogy azért van aki most is ébren van de ezzel a többieket természetesen nem akartam megsérteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!