|
|
|
|
 |
fürjfürkész
2018-01-30 20:21:02
|
14812
|
Üdvözöllek.
Megpróbáltam hasonló szabad--volír rendszerben tartani fürjeket mert szerintem ez a legbarátibb módszer, de a tapasztalataim alapján bizton állíthatom hogy nem fognak fölmenni lépcsőn , nem ülnek föl rúdra, sőtt estére se mennek zárt térbe, hanem ott maradnak ahol rájuk sötétedik. Ha így akarod tartani őket minden este fel vagy be kell őket pakolni.
Ha mégis emellett maradsz tarthatók így, de atombiztos volírt kell készíteni, ahol nem fér hozzájuk semmi.
Sok sikert. |
|
A hozzászólás:
 |
Leslie G.
2018-01-30 17:29:32
|
14811
|
Egy éve fürjezek 6 madárkával, hobbi szinten, imádjuk őket. Idén szeretnék nekik otthonosabb körülményeket teremteni és egy "kétszintes" lakásra gondoltam. Nem erre, de ilyesmire: https://discontmania.hu/Kulteri-nyulketrec-kisallat-haz-1-ajtos
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e tapasztalat arról, hogy a fürjek szívesen "lépcsőznek", és éjszakára felülnének-e az emeleti zárt részbe, vagy éjszakára is lent maradnának-e az alsó szinten a porban? (Kicsit bolond a kérdés, tudom.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|