|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-01-29 17:22:14
|
14805
|
Szia!
Ez dícséretes, de Magyarország mely táján laksz, van-e tapasztalatod stb. A fürjtartrás jó dolog, de ha rögtön nagyban akarod kezdeni, nagyot is bukhatsz. |
|
A hozzászólás:
 |
SKfürj
2018-01-29 16:13:33
|
14804
|
Sziasztok !
Vadiúj vagyok ezen a fórumon. Most szeretném elkezdeni a japán gazdasági fürjek tartását, főleg tojástermelésre gondolok. Esetleg megbízható tenyésztőket, akiktől vásárolhatnák jó minőségű tojómadarakat ? Előre is köszi ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|