Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-01-29 17:22:14 14805

Szia!

Ez dícséretes, de Magyarország mely táján laksz, van-e tapasztalatod stb. A fürjtartrás jó dolog, de ha rögtön nagyban akarod kezdeni, nagyot is bukhatsz. 

A hozzászólás:
SKfürj Creative Commons License 2018-01-29 16:13:33 14804

Sziasztok !

Vadiúj vagyok ezen a fórumon. Most szeretném elkezdeni a japán gazdasági fürjek tartását, főleg tojástermelésre gondolok. Esetleg megbízható tenyésztőket, akiktől vásárolhatnák jó minőségű tojómadarakat ? Előre is köszi !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!