|
|
|
|
 |
Averti
2018-01-29 14:20:05
|
501356
|
"A durván 100 milliárd eurós hazai export 85 százalékát külföldi cégek állítják elő, csak 15 százalék köthető magyar cégekhez."
Úgy látszik Magyarország EU-csatlakozása megérte nyugat-Európának. Nem kicsit, nagyon ...
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Usulkjt001
2018-01-29 11:01:00
|
501304
|
A bevándorlás lényegtelen. Sokkal nagyobb baj, hogy nincs saját gazdaságunk, elveszik az emberek házait a seviza csaláshitellel, külföldre kényszerülnek dolgozni menni, mert a szarházi, magyar, gennyes vállalkozók annyit se hajlandók fizetni, amiből egy bérlakásra futná, miközben mindent importálunk, még a saját találmányunkat a gyufát is.
Nem gyártunk semmit se, a mezőgazdaságunk már a belső igényeket se képes kielégíteni, mi a rössebb valagának foglalkozunk a bevándorlással?????
A magyar ember már gatyájára sem mondhatja, hogy az övé. A valós magyar gazdaság teljesítménye, még azt a kamatot se fedezi, amit az állam a kötvények után fizet ki. Miközben több mint 1 millió ember minden jövedelem nélkül teng-leng az országban és nyomorog! EZ sokkal nagyobb probléma! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|