Sziasztok.
Valaki esetleg ismeri vagy hallott valamit a Biogance Gliss Liss Szőrbontó Spray- ről.
Sajnos a cicám hasa csomósodik és nem nagyon szereti a fésülést de azért heti rendszerességgel szoktam fésülni,de ha ez tényleg jó akkor kipróbálnám.
Az összetevők
A készítmény összetétele:
Petróleum desztillátumok, bután, diklorometán, propán, denaturált alkohol, izobután, parfüm, izopropil-mirisztát, dimetikon, tokoferil-acetát, jojoba olaj, linalol,limonen, eugenol, kumarin, butilfenil metilpropional, hexil-cinnamol, citronellol, alfa-isometil ionon, hidroxiizohexil 3-ciklohexién karboxaldehid,citral, geraniol.
Sok az ismeretlen és én nem feltétemül szeretném utána megfürdetni.
|