Keresés

Részletes keresés

1976Ati Creative Commons License 2018-01-22 13:13:50 3079

teszt, hogy hova küldi, ha írnak nekem

A hozzászólás:
1976Ati Creative Commons License 2018-01-22 10:36:59 3078

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha van egy 10 éves iPad-em és működik is rajta jól a program amit használok, de ha többet is szeretnék, pl. elmenteni vagy extrák stb., akkor meglehet venni. De attól tartok, ha megveszem, hogy az már csak az újabb modeleken futtatható verzió lesz. 

Tud nekem ebben valaki segíteni, hogy ez hogy szokott lenni ebben az esetben?
Merjem-e megvásárolni a szoftvert és, hogy ilyenkor a 10 évvel régebbi programot kapom meg?

Mert a régi modelhez eddig kaptam mindig egy régi verzióra való telepítési lehetőséget...

Válaszotokat, segítségeteket elöre is köszönöm! 

Model:
- A1337 iPad Wi-Fi/3G/GPS
- MC497B
- Oprendszer: 5.1.1.

Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!