Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
misimókus73 Creative Commons License 2018-01-18 16:03:50 4889

Hízókhoz táppal való hízlalásához nem igazán tudok hozzászólni. Nekem csüngőhasúim és mangalicáim vannak,amiket szabadtartásban nevelek. Októbertől tavaszig kukoricát,krumplit,tököt kapnak. Tavasztól meg csak legelnek.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-01-17 18:50:24 4888

Ha van esetleg jó tanács takarmányozásra szivesen meghallgatom eddig élve vettem a hizókat és úgy vágtam. Nevelés szempontjából kezdő vagyok. Kétféle takarmány bolt van  nälunk  nagyhegyesi és purinás. Késztakarmányt vagy darakeveréket célszerübb etetni ár érték arányban van vmi különbség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!