|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
brigó001
2018-01-17 00:24:38
|
6298
|
Lehet, mi ugyan vegyesen használunk pini key napraforgóhéj és keményfa brikettet, 5 db-ot rakunk maximum egy begyújtásra kandallóba (3fa +2 napraforgóhéj), de ha nincs nagy mínusz akkor csak 2-2 db-ot. 3 begyújtásnál többet egy nap nem tudunk csinálni, mivel sokáig parázslik, így reális a 12 db - os pini key esetében. Áldom aki kitalálta, pár négyzetméteren felstócolva elfér a téli tüzelő, nem kell kínlódni, mint a fával. A ruf keményfa is jó napraforgóhéj brikettel, a henger alakú 5db - os napraforgóhéj brikett is brutál jó volt, a dobozos henger keményfa is elég jó, a tőzegbrikettet is kipróbáltuk, de inkább csak éjszakainak használtuk. A gagyi fenyő henger alakút az ára miatt próbáltuk ki, azt soha többé. Jövőre pini key napraforgóhéj és keményfa brikettet veszünk, esetleg utóbbi lehet ruf. 60 Ft 70Ft /kg áron találni lehet jó brikettet és ha jó a fűtőberendezés akkor tényleg gazdaságos. |
|
Előzmény:
 |
rotring05
2017-11-16 18:38:37
|
6232
|
,,Kurva nagy átb@szás az egész!"
Egyetértek.
Ezt a "gyöngyszemet" most találtam, idézet egy fabrikettet árusító cég oldaláról: ,,Ha Önnek egy kb. 40-50 m2-es amerikai konyhás nappalija van, amelyet szeretne kifűteni brikettel, akkor egy napra egy csomag brikettet vásároljon. Ez azt is jelenti, hogy egy raklapnyi brikett megvásárlásával 3 hónapra biztosítja otthona melegét."
Ugye mindenkinek nyilvánvaló a turpisság :DDDD
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|