Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2018-01-14 22:53:57 3702

Nem kell kivenni

Előzmény:
fuves_konyv Creative Commons License 2018-01-14 22:01:01 3701

Uveg csak az ajto felso reszen van, kb. 15 cm magas haromszog, ezen a kepen az N1-es tipus: http://arajanlat.ablakajto.eu/images/Norwich_mix.jpg. A kiuvegezes, gondolom, a teljes belso panel kiszedeset jelentene. Ilyen kicsi uvegnel is szukseges kiszedni a panelt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!