|
|
|
|
 |
metalhammer
2019-05-13 14:00:15
|
158
|
Az egy 22 KV-os trafó. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
frostyshowman
2018-01-13 14:27:28
|
150
|
Sziasztok!!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha a trafót látom az ablakomból az út másik oldalán van. Mennyire sugározhat 400 V van ráirva rakok fel róla fel képet is. Ebben a fórumban olvastam, hogy 400 kv-on 28 m-nek kell lennie a védőtávolságnak. Ha nincs ennyi akkor lehet, ezért alszom ott rosszabbul? Ismerősöm ezzel ilyesztget, hogy az nincs jó hatással, ha ott alszunk.
A fa mögött szembe látszódik. Csinálok róla közelebbi képet, de így is eléggé szembetűnő. :(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|