Keresés

Részletes keresés

ötfelezős Creative Commons License 2019-05-11 22:42:31 155

"Ebben a fórumban olvastam, hogy 400 kv-on 28 m-nek kell lennie a védőtávolságnak."

Ebben a fórumban legfeljebb azt olvashattad, hogy mekkora az távolság, amelyik a vezeték védelmére szolgál.

 

A képen van 20 kV is, meg 400 V is, de 400 kV nincs.

 

Nikons Creative Commons License 2018-10-15 14:47:17 153

A 400V és a 400KV között óriási a különbség. Biztos, nem a 400V okozza a problémádat.

frostyshowman Creative Commons License 2018-01-13 14:33:44 151

A hozzászólás:
frostyshowman Creative Commons License 2018-01-13 14:27:28 150

Sziasztok!!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ha a trafót látom az ablakomból az út másik oldalán van. Mennyire sugározhat 400 V van ráirva rakok fel róla fel képet is. Ebben a fórumban olvastam, hogy 400 kv-on 28 m-nek kell lennie a védőtávolságnak. Ha nincs ennyi akkor lehet, ezért alszom ott rosszabbul? Ismerősöm ezzel ilyesztget, hogy az nincs jó hatással, ha ott alszunk.

A fa mögött szembe látszódik. Csinálok róla közelebbi képet, de így is eléggé szembetűnő. :(

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!