|
|
|
|
 |
ötfelezős
2019-05-11 22:42:31
|
155
|
"Ebben a fórumban olvastam, hogy 400 kv-on 28 m-nek kell lennie a védőtávolságnak."
Ebben a fórumban legfeljebb azt olvashattad, hogy mekkora az távolság, amelyik a vezeték védelmére szolgál.
A képen van 20 kV is, meg 400 V is, de 400 kV nincs.
|
|
 |
Nikons
2018-10-15 14:47:17
|
153
|
A 400V és a 400KV között óriási a különbség. Biztos, nem a 400V okozza a problémádat. |
|
A hozzászólás:
 |
frostyshowman
2018-01-13 14:27:28
|
150
|
Sziasztok!!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha a trafót látom az ablakomból az út másik oldalán van. Mennyire sugározhat 400 V van ráirva rakok fel róla fel képet is. Ebben a fórumban olvastam, hogy 400 kv-on 28 m-nek kell lennie a védőtávolságnak. Ha nincs ennyi akkor lehet, ezért alszom ott rosszabbul? Ismerősöm ezzel ilyesztget, hogy az nincs jó hatással, ha ott alszunk.
A fa mögött szembe látszódik. Csinálok róla közelebbi képet, de így is eléggé szembetűnő. :(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|