Keresés

Részletes keresés

a tömeg az tömeg Creative Commons License 2018-01-13 09:50:31 274

Ha tudsz csempézni semmi akadálya. nem kell levakarni , elég csak  tapadó vájatokat készíteni a falban.

A hozzászólás:
Agos13 Creative Commons License 2018-01-13 07:20:18 273

Üdv Mindenkinek!

Fürdöm egyik falát anno olajjal festették..csempézném..bizzak tapadóhidba vagy levakarás?? Kértem az itt hirdetö"mesterektöl" ajánlatot, természetesen egyik se válaszolt, valoszinüleg csak könyvelöknek meg párttitkároknak dolgoznak:)..ugyhogy megcsinálom én..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!