|
|
|
|
 |
a tömeg az tömeg
2018-01-13 09:50:31
|
274
|
Ha tudsz csempézni semmi akadálya. nem kell levakarni , elég csak tapadó vájatokat készíteni a falban. |
|
A hozzászólás:
 |
Agos13
2018-01-13 07:20:18
|
273
|
Üdv Mindenkinek!
Fürdöm egyik falát anno olajjal festették..csempézném..bizzak tapadóhidba vagy levakarás?? Kértem az itt hirdetö"mesterektöl" ajánlatot, természetesen egyik se válaszolt, valoszinüleg csak könyvelöknek meg párttitkároknak dolgoznak:)..ugyhogy megcsinálom én.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|