Keresés

Részletes keresés

zöldeskékek Creative Commons License 2018-01-02 14:29:14 272

Az elkövetkező  20 évben a gáz lesz a nyerő. 

 Azután viszont már fűteni sem kell !!

A hozzászólás:
Klau18 Creative Commons License 2018-01-01 19:34:46 271

Köszönöm szépen a választ 

Igazábol nem tudjuk egyenlőre melyik fűtéssel járnánk anyagilag is jól hosszútávon .Első gondolat a caleo infrafűtéses padlofütés volt ,második a villanykazános padlofűtés és most a 3 a gáz .

Köszönöm szépen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!