Keresés

Részletes keresés

Téli nap Creative Commons License 2018-01-01 18:53:15 270

 Nem hozzák azt be ingyen !

 

 

 Hol olvasni ilyen kellemes híreket ?

 Csak arról van szó, hogy  un. hálózati hozzájárulást nem kell fizetni.

 

 További kérdésed  :

 

 "Kérdés kb mennyibe állna meg a terveztetés  stb (padlofütést szeretnénk)."

 

  

 Miért pont a tervezés  költsége érdekel ?

 

 Ha szerencséd van, azaz olyan helyen laksz ahol tevékenykedik  gáztervezésben jártas  szakember akkor nagyjából 60 eft ból kijön.

 de a fűtést is illik megterveztetni... főleg egy padlófűtést,  akkor   egy újabb 60 -ból... ha ugyan az a tervező vállaja a fűtés tervezést is.  Külön tervezőnél  egy 80 eft a fűtés.

 Maga a projekt min. 1,2 millió körüli

 

A hozzászólás:
Klau18 Creative Commons License 2018-01-01 18:38:45 269

Sziasztok ,kérdésem az lenne adott egy 80 négyzetméteres ház ,és a gáz az utcán van , azt olvastam ingyen behozzák .

Kérdés kb mennyibe állna meg a terveztetés  stb (padlofütést szeretnénk).

Köszönöm szépen 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!