|
|
|
|
 |
Téli nap
2018-01-01 18:53:15
|
270
|
Nem hozzák azt be ingyen !
Hol olvasni ilyen kellemes híreket ?
Csak arról van szó, hogy un. hálózati hozzájárulást nem kell fizetni.
További kérdésed :
"Kérdés kb mennyibe állna meg a terveztetés stb (padlofütést szeretnénk)."
Miért pont a tervezés költsége érdekel ?
Ha szerencséd van, azaz olyan helyen laksz ahol tevékenykedik gáztervezésben jártas szakember akkor nagyjából 60 eft ból kijön.
de a fűtést is illik megterveztetni... főleg egy padlófűtést, akkor egy újabb 60 -ból... ha ugyan az a tervező vállaja a fűtés tervezést is. Külön tervezőnél egy 80 eft a fűtés.
Maga a projekt min. 1,2 millió körüli
|
|
A hozzászólás:
 |
Klau18
2018-01-01 18:38:45
|
269
|
Sziasztok ,kérdésem az lenne adott egy 80 négyzetméteres ház ,és a gáz az utcán van , azt olvastam ingyen behozzák .
Kérdés kb mennyibe állna meg a terveztetés stb (padlofütést szeretnénk).
Köszönöm szépen |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|