|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-12-18 15:39:57
|
3817
|
A VSH a "Varroa sensitive Hygiene" rövidítése, azaz a "varroára érz€keny takarító hajlam". A nevében benne van, hogy mi: egy tulajdonság. |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2017-12-18 15:16:26
|
3816
|
Ha jól értem, ez nem külön fajta, külön kaptárral, hanem bármelyik olyan vonal, ahol megvannak ezek a gének, és ez szerintem kaptártípustól illetve "német tenyésztéstől" független. Egyébként nincs tapasztalatom, csak ezt olvastam ki a sorok között. |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-12-16 21:14:12
|
3815
|
Van valakinek tapasztalata a német tenyésztésű VSH vonallal?
Kiváló tisztogatók, az atkás bábok 75%-át 17-18 napos korban eltávolítják. Ami ugyan nem mentesít az atkairtástól, de nagy segítség lenne. Mekkora kaptár kell nekik (NB-s keretekkel)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|