|
|
|
|
 |
murray
2017-12-21 08:28:50
|
268
|
ha nem teherviselő a fal.
hívsz egy konténert kb 40-50
kikölcsönzöl egy Hiltit és megkérsz 1-2 normális százkilós havert sec perc lebontják, kihordják a sittet.
én nálam egyedül csináltam. |
|
 |
Varek1
2017-12-18 07:17:31
|
266
|
Annyi pénz amennyiért el vállalják..
Első közelítésben szánj rá 150 eft -ot. |
|
A hozzászólás:
 |
Vesztor
2017-12-17 18:52:13
|
265
|
Sziasztok!
Szerintetek kb. mi pénz egy blokktégla épületben a falbontás?
Családi ház, van egy folyosó, onnan nyílik a konyha. Van egy ajtó, mellette egy kb 120 cm széles ablak, na ez a kettő nem kellene, ugyanis a konyhàt a folyosóval összenyitnánk. Köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|