Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-12-14 06:23:08 14796

Szia!

Gratulálok, szép eredmény! A tápon kívül nem kapnak mást? Hogy sikerül zárnod őket? Nekem ez mindig nagy "egerészés" volt.

A hozzászólás:
Pichon Creative Commons License 2017-12-13 20:45:35 14795

Sziasztok! Már nagyon régen nem jártam felétek! A fürjeim megvannak még most jelenleg csak 31 darab tojóm van de bőven elég! Vitafort arany tojótáppal etetem őket 10-fokban vannak a földön volier a betonon szalma van ennyi csak. 16:00-tól megy a helységben a lámpa este 21:00-ig kb akkor szoktam zárni őket de így is a 31 madárka ma adott nekem 28 darab tojást. Itt nálam 30-ért megy a fürj tojás ami elég jónak számít azért eddig még nem voltam velük mínuszban! Jelenleg van 436 darab tojás a hűtőben! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!