Keresés

Részletes keresés

Traugutt Creative Commons License 2017-12-12 22:30:13 3071

Köszi, igazad van. Meg fogom gondolni.

Van rá módszer, hogy külső usb-s tárhelyet kapcsoljak hozzá?

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2017-12-12 21:08:48 3070

Akkor talán jó is, hogy megemlítettem. Bizony, ha kell a GPS, akkor a mindenképp 4G-s változatra utazz, esetleg kisebb hattértárral (felhasználástól függ, át kell gondolni a dolgot, nekem egy 64 GB-os WiFi+4G Air 2-esem van, és még több mint 20 GB szabad területem van... de mint írtam, ez attól függ miket akarsz rajta tartani... 256 GB rengeteg...)

Előzmény:
Traugutt Creative Commons License 2017-12-12 20:53:52 3069

Na, ezt sem tudtam. Hogy ebben nincs gps.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!