|
|
|
|
 |
Traugutt
2017-12-12 22:30:13
|
3071
|
Köszi, igazad van. Meg fogom gondolni.
Van rá módszer, hogy külső usb-s tárhelyet kapcsoljak hozzá? |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2017-12-12 21:08:48
|
3070
|
Akkor talán jó is, hogy megemlítettem. Bizony, ha kell a GPS, akkor a mindenképp 4G-s változatra utazz, esetleg kisebb hattértárral (felhasználástól függ, át kell gondolni a dolgot, nekem egy 64 GB-os WiFi+4G Air 2-esem van, és még több mint 20 GB szabad területem van... de mint írtam, ez attól függ miket akarsz rajta tartani... 256 GB rengeteg...) |
|
Előzmény:
 |
Traugutt
2017-12-12 20:53:52
|
3069
|
Na, ezt sem tudtam. Hogy ebben nincs gps. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|