Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2017-12-12 20:33:02 3067

Azért fölöttébb kíváncsi vagyok, ha Amerikából hozzák be legálisan, hogyan lesz 220-230 ezer forint egy 256 GB-os verzió, miközben befizetik a 8%vámot, majd az egészre a 27% ÁFÁt... Mert ha még a szállítási (és egyéb) költséget és a profitjukat is figyelembe vesszük, akkor nettó 550 dollár körüli nagyker áron kell beszerezzék a kint nettó 799 dolláros kiskereskedelmi árú 256 GB-os iPad Pro 10,5-öt... De ez valószínűleg az ő titkuk marad... Nyilván nagy tételben ad valami brutális kedvezmény rá az Apple

Mindenesetre 220-230-ért még akkor is bőven megéri, ha venni kell hozzá egy átalakítót vagy neadjisten egy európai töltőt. Kérdés csak a garancia-érvényesités.

Ez persze a “csak wifi”-s változatra érvényes, a WiFi+4G (“WiFi+Cellular”) modellekkel, amit a tengerentúlról hoznak, már vigyáznék, mert egyáltalán nem biztos, hogy azok jól működnek az itthoni 4G hálózaton.

Egyébként most nézem, a “WiFi-only” iPad Pro-kban ugyanúgy nincs GPS, mint korábban minden “WiFi-only” iPad-ben. Csak infóként jegyeztem meg, ha valakinek fontos lenne a pontos helyzetmeghatározás vagy navigáció iPad Pro-val...

Traugutt Creative Commons License 2017-12-11 22:41:23 3065

Köszönöm.

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2017-12-11 22:33:26 3064

Kulfoldrol hozzak be, tobbnyire Amerikabol, legrosszabb esetben a toltohoz atalakito kell. Magyar nyelv mindegyikben van, fuggetlen a vasarlas helyetol. 

Előzmény:
Traugutt Creative Commons License 2017-12-11 22:23:50 3063

Sziasztok!

 

Gondolkodom egy iPad Pro10,5 vásárlásán.

A kisebb webshopokban "már" 220-230ezer között is kapható a 256 GB-os verzió, míg az iStyle-nál ugyanez 296e.

Van valami trükk a kisebb shopok áraiban?

Pl. nem magyar, nincs benne töltő stb.

 

Van ebben tapasztalatotok?

 

Kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!