|
|
|
|
 |
K Nándor
2017-12-11 22:33:26
|
3064
|
Kulfoldrol hozzak be, tobbnyire Amerikabol, legrosszabb esetben a toltohoz atalakito kell. Magyar nyelv mindegyikben van, fuggetlen a vasarlas helyetol. |
|
A hozzászólás:
 |
Traugutt
2017-12-11 22:23:50
|
3063
|
Sziasztok!
Gondolkodom egy iPad Pro10,5 vásárlásán.
A kisebb webshopokban "már" 220-230ezer között is kapható a 256 GB-os verzió, míg az iStyle-nál ugyanez 296e.
Van valami trükk a kisebb shopok áraiban?
Pl. nem magyar, nincs benne töltő stb.
Van ebben tapasztalatotok?
Kösz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|