Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2017-12-11 22:33:26 3064

Kulfoldrol hozzak be, tobbnyire Amerikabol, legrosszabb esetben a toltohoz atalakito kell. Magyar nyelv mindegyikben van, fuggetlen a vasarlas helyetol. 

A hozzászólás:
Traugutt Creative Commons License 2017-12-11 22:23:50 3063

Sziasztok!

 

Gondolkodom egy iPad Pro10,5 vásárlásán.

A kisebb webshopokban "már" 220-230ezer között is kapható a 256 GB-os verzió, míg az iStyle-nál ugyanez 296e.

Van valami trükk a kisebb shopok áraiban?

Pl. nem magyar, nincs benne töltő stb.

 

Van ebben tapasztalatotok?

 

Kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!