Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017-12-03 16:45:15 966

Dobj már be egy képet a renitens ufoizédről. kívül-belül.

A hozzászólás:
Lt. Cmdr. Data Creative Commons License 2017-12-03 12:36:27 963

Szia,

 

Várj egy picit, egy darab izzónak van hely, azt is leginkább vízszintesen kell betenni, tehát nem lehet akármekkora, egy egyszerű ufo lámpába kellene, szobába. Szerelni nincs lehetőség se foglalatot se mást. Csak arra lennék kíváncsi hogy milyen jobb (még nagyobb teljesítményű) izzókat tudnál vagy tudnátok még ajánlani az említett 1800 lumenes Tungsram helyett. 

 

Philipsből, Osramból láttam 2800 lumen körülieket 140-150W. Ezektől van erősebb E27-es halogen izzó hasonló méretben? 

 

Még egy. Az Osramnál találtam egy ilyet,

 

http://lumenet.hu/osram-halolux-64402-ceram-eco-150w-230v-e27

 

Miben más ez mint a normál halogen körte? egyedül a kapcsolási ciklus az amiben eltér így papíron, van még valami vagy csak emiatt ilyen "drága"? 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2017-12-03 09:51:49 962

Porcelán foglalatot, és mindenképpen opálbúrás izzókat, ha létezik olyan. nagyobb helyett többet szerelj fel, de ez amúgy szobába lesz, vagy garázsba, festőműhelybe?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!