|
|
|
|
 |
Törölt nick
2017-12-03 09:51:49
|
962
|
Porcelán foglalatot, és mindenképpen opálbúrás izzókat, ha létezik olyan. nagyobb helyett többet szerelj fel, de ez amúgy szobába lesz, vagy garázsba, festőműhelybe? |
|
A hozzászólás:
 |
Lt. Cmdr. Data
2017-12-02 18:55:54
|
961
|
Sziasztok,
Tudom illene visszaolvasni, meg is fogom tenni, mert érdekel a téma, de egy gyors kérdés.
Vettem egy Tungsram 100W Halogen, 1800lm, 2800K-s izzót. Ahhoz képest amit eddig használtam ég és föld.. végre nincs félhomály a szobában. Viszont érdekelne hogy E27-es foglalatból mit lehetne még kihozni, milyen erősebb izzók vannak ettől? Csak gyorsan rákeresve, találtam Philips és Osram halogeneket 2800 lumen körüli teljesítménnyel, 140-150 wattosak. Ezektől vannak még izmosabbak? :) Miket tudnátok ajánlani a témában ami itthon is elérhető?
Leddel több problémám is van, két fő gond a színvisszaadás és a méret, az igazán erősek túl nagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|