|
|
|
|
 |
MortalWombat
2017-12-01 21:27:14
|
39748
|
A nőstények ivarérettségére 6-9 hónapot adnak meg.
A mienk ezek szerint "későn érő" típusú. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-12-01 21:12:53
|
39747
|
Mi a nosteny cicat 6honapos korban ivartalanittattuk. 6honapos kor utan mar ivarerettek.
|
|
Előzmény:
 |
MortalWombat
2017-11-30 20:36:21
|
39746
|
Én úgy tudom, hogy az ivarérett kor előtt kell megműtetni.
A mienket 8 hónapos korában műtettük.
A kandúrt meg fél évesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|