Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
safi81 Creative Commons License 2017-12-01 14:05:56 17

Üdvözlöm!

Megtudná irni  hogy melyik szennyvíztisztitót használja, és hogy azóta bevált-e?

Tisztelettel: Dénes

Előzmény:
Venczel Creative Commons License 2016-09-06 16:59:06 15

Sziasztok! 

 

Nekem üzemel egy ilyen,  pár hónapja.  Nekem olyan van aminél nem kell bacit pótolni és az időnkénti iszaptalanító szippantásra sincs szükség.  Havi költség 1000ft áram

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!