|
|
|
|
 |
MortalWombat
2017-11-30 20:36:21
|
39746
|
Én úgy tudom, hogy az ivarérett kor előtt kell megműtetni.
A mienket 8 hónapos korában műtettük.
A kandúrt meg fél évesen. |
|
A hozzászólás:
 |
bumbi2552
2017-11-30 13:06:02
|
39745
|
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Soha nem volt cicánk, most lakásban tartjuk, mentett cica, most kb. fél éves a doki szerint. Kislány és szeretnénk vartalanítani. Több orvossal is beszéltem, volt, aki azt mondta, hogy már 12 hetes kortól, volt aki azt mondta, hogy egy éves kor után érdemes ivartalanítani. Most akkor mi az igazság? Nagyon örülnék saját tapasztalatoknak! Köszönöm a válaszokat. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|