Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-11-29 16:42:49 13695

A nyugdíjasklub, aminek tagja vagyok, az utóbbi három évben rendszeres látogatója volt ennek a kiállításnak. Remélem, idén is ez lesz. Ha nem, fogom magma és elmegyek.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2017-11-29 09:51:26 13694

Budapest környékieknek jó programlehetőség szombattól a szokásos karácsonyfa kiállítás:

http://www.imm.hu/hu/programs/view/468,Kar%C3%A1csony+a+Nagyt%C3%A9t%C3%A9nyi+Kast%C3%A9lyban

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!