|
|
|
|
 |
0623
2017-11-24 11:43:49
|
959
|
Kizárólag 2700K verzióban gondolkodom beltérben.
Miért írtad hogy megvakúlni, túl erősnek érzed? Eddig 10m2 szobában van tapasztalatom 100W hagyományos izzóval és az nem volt rossz, bár kicsit lehetett volna erősebb. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2017-11-23 21:09:26
|
958
|
Ha meg akarsz vakulni tökéletes választás, lehetőleg 6000K-es verzióban. |
|
Előzmény:
 |
0623
2017-11-02 15:54:06
|
957
|
Lakásban tervezem lecseréni a hagyományos izzókat ledre. Először kisebb szobákban tesztelném, kb 10-11m2. Ide jó lehet 1800 lumenes 18W-os led? Nem túl erős ez a fény vagy elég kb 1300 lumen is?
A leddiszkont . hu -val van valakinek tapasztalata? Nagyon szimpatikus amiket írnak, hogy le is tesztelik az általuk árult termékeket, csak kérdés hogy hihető e amiket írnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|