Keresés

Részletes keresés

0623 Creative Commons License 2017-11-24 11:43:49 959

Kizárólag 2700K verzióban gondolkodom beltérben. 

Miért írtad hogy megvakúlni, túl erősnek érzed? Eddig 10m2 szobában van tapasztalatom 100W hagyományos izzóval és az nem volt rossz, bár kicsit lehetett volna erősebb.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2017-11-23 21:09:26 958

Ha meg akarsz vakulni tökéletes választás, lehetőleg 6000K-es verzióban.

Előzmény:
0623 Creative Commons License 2017-11-02 15:54:06 957

Lakásban tervezem lecseréni a hagyományos izzókat ledre. Először kisebb szobákban tesztelném, kb 10-11m2. Ide jó lehet 1800 lumenes 18W-os led? Nem túl erős ez a fény vagy elég kb 1300 lumen is?

A leddiszkont . hu -val van valakinek tapasztalata? Nagyon szimpatikus amiket írnak, hogy le is tesztelik az általuk árult termékeket, csak kérdés hogy hihető e amiket írnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!