Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2017-11-23 07:10:53 3061

Szerintem ne siesd el annyira azt a törlést. 

Jól jöhet időnkénti biztonsági mentésekhez, ill. backuoból való visszaállítashoz, szükség esetén. Tudod, az ördög nem alszik...

A hozzászólás:
Hümmere a kalapács Creative Commons License 2017-11-22 16:08:54 3060

Igen! Semmi itunes, torlom is a pc-rol! :-) 

Előzmény:
silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-22 13:37:32 3059

Nekem ennyi év után lövésem sincs az ituneshez. Kb. sose használtam.

Szerencsére az app fejlesztők megoldanak szinte mindent amit az ios lekorlátoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!