Keresés

Részletes keresés

Hümmere a kalapács Creative Commons License 2017-11-22 16:08:54 3060

Igen! Semmi itunes, torlom is a pc-rol! :-) 

A hozzászólás:
silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-22 13:37:32 3059

Nekem ennyi év után lövésem sincs az ituneshez. Kb. sose használtam.

Szerencsére az app fejlesztők megoldanak szinte mindent amit az ios lekorlátoz.

Előzmény:
Anakin a sith Creative Commons License 2017-11-21 21:01:02 3057

Sot ! Szegeny AV playeren is ott volt a wifi atvitel gomb, azzal is kiprobaltam es teljesen ugyanugy kellett csinalni. En probaltam az itunes-al benazni. :-))) Orok hala! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!