Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2017-11-22 13:37:32 3059

Nekem ennyi év után lövésem sincs az ituneshez. Kb. sose használtam.

Szerencsére az app fejlesztők megoldanak szinte mindent amit az ios lekorlátoz.

A hozzászólás:
Anakin a sith Creative Commons License 2017-11-21 21:01:02 3057

Sot ! Szegeny AV playeren is ott volt a wifi atvitel gomb, azzal is kiprobaltam es teljesen ugyanugy kellett csinalni. En probaltam az itunes-al benazni. :-))) Orok hala! 

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2017-11-21 20:46:09 3056

No akkor ez a lite-tal is megoldódott... Örülök, hogy segíthettem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!