|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2017-11-22 13:37:32
|
3059
|
Nekem ennyi év után lövésem sincs az ituneshez. Kb. sose használtam.
Szerencsére az app fejlesztők megoldanak szinte mindent amit az ios lekorlátoz. |
|
A hozzászólás:
 |
Anakin a sith
2017-11-21 21:01:02
|
3057
|
Sot ! Szegeny AV playeren is ott volt a wifi atvitel gomb, azzal is kiprobaltam es teljesen ugyanugy kellett csinalni. En probaltam az itunes-al benazni. :-))) Orok hala! |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2017-11-21 20:46:09
|
3056
|
No akkor ez a lite-tal is megoldódott... Örülök, hogy segíthettem! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|