Keresés

Részletes keresés

Anakin a sith Creative Commons License 2017-11-21 21:03:14 3058

En sem! Miutan letoltottem, megkerdezte, hogy akarom-e a full verziot , akkor raboktam, hogy igen, az fizetos. Erre kiirta, hogy sajnos az on orszagaban nincs benne az appstore-ban:-)) Bennem megvolt a joindulat! 

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2017-11-21 20:43:48 3055

A “lite” általában az ingyenes verziót jelöli. Próbáld meg azt. 

Mivel én nem szoktam sajnálni aztaz (általában nevetségesen alacsony) pár eurónyi összeget kifizetni a “full” verziókért, ha szükségem van rá, és az OPlayer-t baromi régen telepítettem, sajnos már nam tudom megmondani, hogy fizettem-e érte valamit, vagy sem, és hogy a lite verzió tudja-e a WiFi-feltöltést. A “lite”-okról - ha nincs a full verzió külön az app-store-ban - általában allkalmazáson belüli vásárlással lehet a teljes verzióra upgrade-elni, pár eurós öszgért.

Ha nem is akarsz fizetni érte egy fillért sem, egy próbat azért a lite is megér.

Előzmény:
Anakin a sith Creative Commons License 2017-11-21 20:11:55 3053

OplayerHD lite 

 

Ezt talaltam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!