|
|
|
|
 |
Aszpirin
2017-11-21 20:43:48
|
3055
|
A “lite” általában az ingyenes verziót jelöli. Próbáld meg azt.
Mivel én nem szoktam sajnálni aztaz (általában nevetségesen alacsony) pár eurónyi összeget kifizetni a “full” verziókért, ha szükségem van rá, és az OPlayer-t baromi régen telepítettem, sajnos már nam tudom megmondani, hogy fizettem-e érte valamit, vagy sem, és hogy a lite verzió tudja-e a WiFi-feltöltést. A “lite”-okról - ha nincs a full verzió külön az app-store-ban - általában allkalmazáson belüli vásárlással lehet a teljes verzióra upgrade-elni, pár eurós öszgért.
Ha nem is akarsz fizetni érte egy fillért sem, egy próbat azért a lite is megér. |
|
A hozzászólás:
 |
Anakin a sith
2017-11-21 20:11:55
|
3053
|
OplayerHD lite
Ezt talaltam |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2017-11-21 19:56:01
|
3051
|
Megteheted azt is, ha úgy kényelmesebb neked, de már nem kell. WiFi-n is megy, és nincs szükséged iTunes-ra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|