Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2017-11-21 19:56:01 3051

Megteheted azt is, ha úgy kényelmesebb neked, de már nem kell. WiFi-n is megy, és nincs szükséged iTunes-ra.

A hozzászólás:
Hümmere a kalapács Creative Commons License 2017-11-21 19:50:53 3050

Koszi, akkor mar nem kell mint regen vezetekkel kapcsolodni a pc-hez es itunes-on keresztul atmasolni a filmet a geprol az ipadra? 

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2017-11-21 19:07:08 3049

Szia! Alapból az iPad csak mp4 videókat játszik le, de több app is létezik amivel meg tudod oldani. Ahogy az előttem szóló is írta, az OPlayer HD nevű app talán a legjobb minden közül, azzal rá tudod tölteni WiFi-n keresztül a filmet számítógépről, és le is fog játszani nagyjából minden formátumot.

A dolog menete:

- mind a számítógéped, mind pedig az iPad ugyanahhoz a WiFi-hálózathoz legyen csatlakoztatva

- töltsd le az OPlayer HD-t az AppStore-ból és indítsd el

- tappints a “Wifi” szimbólumra a baloldalon található menüsávban

- majd egyszerűen kövesd az utasításokat, eléggé egyértelmű...

Íme, így néz ki:

Nálad persze más lesz az IP-cím, azt írd majd be a böngésződbe a gépen.

Jó offline-videózást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!