|
|
|
|
 |
Hümmere a kalapács
2017-11-21 19:50:53
|
3050
|
Koszi, akkor mar nem kell mint regen vezetekkel kapcsolodni a pc-hez es itunes-on keresztul atmasolni a filmet a geprol az ipadra? |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2017-11-21 19:07:08
|
3049
|
Szia! Alapból az iPad csak mp4 videókat játszik le, de több app is létezik amivel meg tudod oldani. Ahogy az előttem szóló is írta, az OPlayer HD nevű app talán a legjobb minden közül, azzal rá tudod tölteni WiFi-n keresztül a filmet számítógépről, és le is fog játszani nagyjából minden formátumot.
A dolog menete:
- mind a számítógéped, mind pedig az iPad ugyanahhoz a WiFi-hálózathoz legyen csatlakoztatva
- töltsd le az OPlayer HD-t az AppStore-ból és indítsd el
- tappints a “Wifi” szimbólumra a baloldalon található menüsávban
- majd egyszerűen kövesd az utasításokat, eléggé egyértelmű...
Íme, így néz ki:

Nálad persze más lesz az IP-cím, azt írd majd be a böngésződbe a gépen.
Jó offline-videózást! |
|
Előzmény:
 |
Hümmere a kalapács
2017-11-21 12:44:53
|
3048
|
Kosz, regebben az AV playerrel csinaltam, megprobalom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|