|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2017-11-21 12:30:10
|
3047
|
Asszem az OPlayer app az tud átvinni ipadra wifivel filmet, bár én se csináltam már évek óta. |
|
A hozzászólás:
 |
Anakin a sith
2017-11-21 12:20:20
|
3046
|
Sziasztok! Le tudna nekem valaki irni, pc-rol letoltott filmet , hogy tudok az ipadra tenni? Regen sikerult Itunes-on keresztul, Av player jatszotta siman. De most, ha odaig eljutok, hogy athuznam az ipadra, akkor olyasmit ir ki, hogy a keszulek nem tamogtja a filet. Pedig par eve igy csinaltam, ha jol emlekszem. Elore is koszi, ha van otlet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|