Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2017-11-20 12:34:01 6254

OK, ezt nem tudom, én vidéken vagyok (Komárom-Esztergom). Itt olyan nincs, hogy nincs :), válogatni is lehet mindig (bükk, akác, kőris, tölgy, gyertyán alap mindenhol, és 1-2 éve a cser is megjelent, ezt nem lehetett kapni eddig errefelé).

 

Én is már hasítva veszem egyébként, egyszerűen így jött be az évek alatt.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2017-11-20 12:25:28 6253

A fővárosban nem egyszerű sem egyikhez, sem másikhoz hozzájutni. Főleg fához,  már hogy hasított, kalodás, s nem lustaságból a hasítottság, csak szimpla időhiány. Brikettre már most várakozás van, kivéve a barkácsáruházas. Persze szenet is használok, de kell közé a fa, úgy jobban hasznosul mindkettő, egymást támogatja az égés + kevesebbet kell kormolni, s a szén azért nagyon tud kormolni, ha akar. Persze, csak kiegészítő a fűtés, de nagyon nem mindegy, nem is az ár miatt, hanem komfortérzet, a hőérzet terén ég és föld, mondjuk a gázhoz képest.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!