Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tubetown Creative Commons License 2017-11-20 12:19:10 6252

A"lángmentességet", nem a lobogó, heves égésre értettem, hogy tisztázzam a mondandómat.

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2017-11-20 12:16:27 6251

Valahogy nem értjük egymást és elbeszélünk egymás mellett. Brikettel pontosan úgy kell tüzelni, hogy a fagázok elégjenek, nem abszulut lángmentesen. Mikor már jól beizzott a fabrikett, csak annyi levegőt adok neki, hogy a keletkezett fagázok elégjenek. Ez abban jelentkezik, hogy fel, fel csapnak a lángok a brikett körül. A fűrészport, viszont nem tudod lánggal égetni, az ha begyulladt, csak izzik.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!