Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tubetown Creative Commons License 2017-11-20 10:44:53 6248

Én akkor szerencsés vagyok, mert nekem jól szabályozható a levegő mennyisége briketthez. Azt mondanám fával nekem nehezebb fűteni.

 

Előzmény:
kigyokrisz Creative Commons License 2017-11-17 20:23:08 6246

Én a beköltözésünk utáni első szezont nyomtam végig RUF brikettel, vegyes kazán+pufferrel, mert nem volt száraz fám. 

Nekem is lánggal égett. A tapasztalatom az volt,  hogy ha elengedtem a primer levegőt, akkor a kéményben égtek el a fagázok. Ha folytottam az égést, akkor meg nem adta le az ìgért teljesìtményt + kormolt. Elfogyott 4 tonna, utána inkább akáccal fűtöttem. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!