|
|
|
|
 |
IDottore
2017-11-17 22:12:06
|
3045
|
Igen,a google a homepage.
Közben a shift + Safari be javaslattal újra ok :-).
Nem tudom mi történt,de köszönet. |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2017-11-17 20:48:49
|
3044
|
Egy dolgot próbálj ki, kérlek: zárj be minden Safari-ablakot, majd nyomd le a shift gombot, és ekkor indítsd a Safarit. Ekkor elvileg a Safari ún. “Safe”-módban indul el. És nézd meg, hogy ekkor is tapasztalható ez a fura jelenség, hogy a cikkekben a linkek a Google-re dobnak. |
|
Előzmény:
 |
IDottore
2017-11-17 10:19:36
|
3042
|
Bookomon és Macemen tapasztalom,hogy pl egy cikkben szereplő linkre,vagy "tovább"-ra v. "részletek"-re kattintva google-ra dob.
Hasonlója van valakinek?Talán az úly Sierra szoftver - amit nemrég raktam fel - csinálja?Vagy netbeállítást kutyultam el valahogy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|