Keresés

Részletes keresés

IDottore Creative Commons License 2017-11-17 22:12:06 3045

Igen,a google a homepage.

Közben a shift + Safari be javaslattal újra ok :-).

Nem tudom mi történt,de köszönet.

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2017-11-17 20:48:49 3044

Egy dolgot próbálj ki, kérlek: zárj be minden Safari-ablakot, majd nyomd le a shift gombot, és ekkor indítsd a Safarit. Ekkor elvileg a Safari ún. “Safe”-módban indul el. És nézd meg, hogy ekkor is tapasztalható ez a fura jelenség, hogy a cikkekben a linkek a Google-re dobnak.

Előzmény:
IDottore Creative Commons License 2017-11-17 10:19:36 3042

Bookomon és Macemen tapasztalom,hogy pl egy cikkben szereplő linkre,vagy "tovább"-ra v. "részletek"-re kattintva google-ra dob.

Hasonlója van valakinek?Talán az úly Sierra szoftver - amit nemrég raktam fel - csinálja?Vagy netbeállítást kutyultam el valahogy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!