|
|
|
|
 |
Aszpirin
2017-11-17 20:48:49
|
3044
|
Egy dolgot próbálj ki, kérlek: zárj be minden Safari-ablakot, majd nyomd le a shift gombot, és ekkor indítsd a Safarit. Ekkor elvileg a Safari ún. “Safe”-módban indul el. És nézd meg, hogy ekkor is tapasztalható ez a fura jelenség, hogy a cikkekben a linkek a Google-re dobnak. |
|
 |
Aszpirin
2017-11-17 20:40:23
|
3043
|
Ez nagyon-nagyon fura, amit leírsz, főleg, hogy két gépen is ugyanazt műveli. Nálam is Sierra van fenn (iMac), de ilyent nem tapasztaltam. A netbeállításnak így első utánagondolásra ehhez nem hiszem, hogy köze lenne, hacsak nem valami DNS-probléma, de akkor inkább hibaüzenetet kapnál, minthogy Google-re dobjon... inkább a Safari beállításokban lehet valami... megpróbálom kiagyalni, mi lehet ez a gond, de nem ígérek semmit így látatlanban. Csak egy kérdés: a Google-t állítottad be home page-ként? |
|
A hozzászólás:
 |
IDottore
2017-11-17 10:19:36
|
3042
|
Bookomon és Macemen tapasztalom,hogy pl egy cikkben szereplő linkre,vagy "tovább"-ra v. "részletek"-re kattintva google-ra dob.
Hasonlója van valakinek?Talán az úly Sierra szoftver - amit nemrég raktam fel - csinálja?Vagy netbeállítást kutyultam el valahogy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|