|
|
|
|
 |
Csimpolya
2017-11-17 16:19:49
|
13690
|
Nálam még nem fagyott be a madáritatóban a víz, ebből gondolom, hogy még nem volt ennyire hideg. Persze még lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2017-11-17 09:43:47
|
13689
|
Kezd?!
Tegnapelőtt -5,7°C volt a ház előtt, a kertben nyilván hidegebb. Még tegnap is több mm vastag jég volt az esővizes hordócskákban.
Van még 6 cseréppel a feketéből, azokat nem fogom átteleltetni, egyelőre a kaktusz teleltetőben vannak. Az nekik túl hideg, de csak addig kibírniuk, míg el tudom ajándékozni róluk a termést. Mi nem esszük meg. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2017-11-17 09:37:47
|
13688
|
Nagyon szépek! Jó ötlet volt bevinni őket, kezd hidegebbre fordulni az idő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|