Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2017-11-17 09:43:47 13689

Kezd?!

Tegnapelőtt -5,7°C volt a ház előtt, a kertben nyilván hidegebb. Még tegnap is több mm vastag jég volt az esővizes hordócskákban.

Van még 6 cseréppel a feketéből, azokat nem fogom átteleltetni, egyelőre a kaktusz teleltetőben vannak. Az nekik túl hideg, de csak addig kibírniuk, míg el tudom ajándékozni róluk a termést. Mi nem esszük meg.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2017-11-17 09:37:47 13688

Nagyon szépek! Jó ötlet volt bevinni őket, kezd hidegebbre fordulni az idő.

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2017-11-17 08:40:10 13687

Én meg ezeket a paprikákat vittem be:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!