Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2017-11-10 17:54:56 13686

Csodaszépek Nekem is van egy cserép csilipaprikám, még van rajta néhány virág, és jó pár termés. Nem szeretem a erőset, de magában a növényben szívesen gyönyörködöm.

Ami a gyönyörködést illeti, ma elmentem az orchideakiállításra, és jól kinézelődtem magam

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2017-11-10 12:42:04 13685

Ha már szóba kerültek a virágok......

Ez megtévelyedett azt hiszi kora tavasz van.

Őket még nem zavarja ez a hűvös idő

bentről kacsintgat kifelé

Hát ezekre kíváncsi leszek. Kiástam a kertből és cserépbe ültetve behoztam őket az előszobába. Úgyis itt kezdték az életüket palánta ként.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!