|
|
|
|
 |
Csimpolya
2017-11-10 17:54:56
|
13686
|
Csodaszépek Nekem is van egy cserép csilipaprikám, még van rajta néhány virág, és jó pár termés. Nem szeretem a erőset, de magában a növényben szívesen gyönyörködöm.
Ami a gyönyörködést illeti, ma elmentem az orchideakiállításra, és jól kinézelődtem magam |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2017-11-10 12:42:04
|
13685
|
Ha már szóba kerültek a virágok......
Ez megtévelyedett azt hiszi kora tavasz van.

Őket még nem zavarja ez a hűvös idő
   
bentről kacsintgat kifelé

Hát ezekre kíváncsi leszek. Kiástam a kertből és cserépbe ültetve behoztam őket az előszobába. Úgyis itt kezdték az életüket palánta ként.
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|