Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2017-11-10 11:19:04 6221

Igen, nekem is ez a több éves tapasztalatom. Felülről takarni (ami nem egy bonyolult dolog), és ennyi.

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2017-11-10 10:44:42 6220

Ráadásul tárolásban sokkal kényesebb, mint a fa.

 

A fát udvaron tárolom, letakarva. Ha oldalról megázik, nem lesz semmi baja, köszöni szépen jól van. Ha viszont a brikett megázna, akkor onnantól kezdve kuka, mert szétesik.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!